Naši korepetitoři

Zdeněk Novotný                                                                                                                  Jiří Horčička

Jiří Horčička

Jiří Horčička vystudoval hru na klavír na konzervatoři v Pardubicích ve třídě prof. Evy Krámské. Po ukončení školy nejprve vyučoval na ZUŠ v Semilech. V roce 1994 se stal klavíristou Orchestru Václava Hybše. Doprovázel významné osobnosti naší populární i vážné hudby. Zároveň v této době učil na soukromé konzervatoři v Praze a korepetoval v Hudebním divadle Karlín. V roce 2000 začal svůj dobrodružný život jako klavírista na zaoceánských lodích. 

V současné době se věnuje pedagogické činnosti na ZUŠ v Turnově a Jablonci nad Nisou a také je klavíristou orchestru TOP Band. Nadále spolupracuje s orchestry Václava Hybše a Karla Vlacha. Natáčí pro Českou televizi a Český rozhlas. V Jizerce začínal jako zpěvák. 

Zdeněk Novotný

Již od mládí působil při zaměstnání v několika kapelách. V letech 1978 - 1982 se v Praze věnoval studiu hudby se zaměřením na skladbu a aranžmá u Jaroslava Marena a jazzu u Karla Velebného. Od roku 1982 byl hudebníkem Krajského podniku pro film, koncerty a estrády v Hradci Králové. Od srpna 1987 do konce roku 1989 pak působil u agentury Konzert und Gastspieldirection Dresden a následně ve Švýcarsku u UAE.

Od roku 1996 je pedagogem na ZUŠ Semily, kde vyučuje hru na varhany a elektronické klávesové nástroje. 

Kontakt

Jizerka Semily z.s.
Jizerská 564
513 01 Semily

© 2015 Jizerka Semily

Tvorba www stránek zdarmaWebnode